Сурхондарё
вилояти Ҳокимлиги
Главная Депутатлар кенгаши
Депутатлар кенгаши

 

  1.  

Соатов Арзикул Чоршанбиевич

-

Сурхондарё вилояти фуқароларнинг ўзини ўзи бошқариш органлари фаолиятини мувофиқлаштириш бўйича кенгаш раисининг кексалар ва фахрийлар ишлари бўйича ўринбосари,

1-Таллимарон сайлов округидан депутат

90-246-91-41

  1.  

Худоёров Нормурод Турдиевич

-

Ангор тумани Ашурова Махфуза номли фермер хўжалиги иш бошқарувчиси,

2-Ангор сайлов округидан депутат

95-501-15-22

  1.  

Рўзиев Исматулла Шопулатович

-

Ангор тумани "Таллашқон Инвест" масъулияти чекланган жамияти ижрочи директори,

3-Навоий сайлов округидан депутат

91-909-15-00

  1.  

Наркабилов Алишер Минкабилович

-

“Юксалиш” умуммиллий ҳаракатининг Сурхондарё вилоятидаги ҳудудий бўлинмаси раҳбари,

4-Бандихон сайлов округидан депутат

91-235-66-55

  1.  

Тошбоев Ўрол Мусаевич

-

Ўзбекистон Республикаси Президентининг Жарқўрғон туманидаги халқ қабулхонаси мудири,

5-Бойсун сайлов округидан депутат

93-790-61-11

  1.  

Тошбоев Шокир Исоевич

-

Термиз шаҳар “Соадатбону-Азиза-Термиз” хусусий корхонаси таъсисчиси,

6-Работ сайлов округидан депутат

91-580-11-11

  1.  

Тўраев Ўктам Исмаилович

-

Бойсун тумани ҳокими,

7-Дарбанд сайлов округидан депутат

93-610-44-59

  1.  

Шарипов Фирдавс Холназарович

-

Республика Маънавият ва маърифат маркази Сурхондарё вилояти бўлими раҳбари,

8-Гулистон сайлов округидан депутат

90-746-25-99

  1.  

Қобулова Мавлуда Умаржоновна

-

Сурхондарё вилояти ҳокимининг ўринбосари-вилоят хотин-қизлар қўмитаси раиси,

9-Бўстон сайлов округидан депутат

97-775-54-90

  1.  

Шамуратов Абдужаббар Хурсанович

-

Денов тумани “Хазорбоғ-Денов саҳовати” сув истеъмолчилари уюшмаси раиси,

10-Ҳазорбоғ сайлов округидан депутат

91-517-28-11

  1.  

Вакант

-

11-Янгиобод сайлов округидан депутат

 

  1.  

Нарзуллаев Ахмат
Имидович

-

Денов тумани “Лочин” фермер хўжалиги бошлиғи,

12-Пистамазор сайлов округидан депутат

91-513-42-00

  1.  

Нуралиев Рустам Мелиевич

-

Тошкент шаҳар “Энергетика ишлари” масъулияти чекланган жамияти бош директори,

13-Юрчи сайлов округидан депутат

90-324-55-78

  1.  

Тошқулова Нигора Гаппаровна

-

Денов тумани ҳокимининг ўринбосари - хотин-қизлар қўмитаси раиси,

14-Кизилжар сайлов округидан депутат

90-987-38-32

  1.  

Ахроров Бахтиёр Абдуқахорович

-

Денов тоғ-кон саноати касб-ҳунар коллежи директори,

15-Сина сайлов округидан депутат

91-574-01-05

97-352 63 00

  1.  

Шамсиддинов Маъруфжон Курбонович

-

“Сурхондарё ҳудудий электр тармоқлари корхонаси” акциядорлик жамияти бош директори,

16-Сурхон сайлов округидан депутат

93-526-00-70

  1.  

Рахматова Кизларшай Саидовна

-

Жарқўрғон тумани 33-умумий ўрта таълим мактаби директори,

17-Жарқўрғон сайлов округидан депутат

93 226 07 70,
93-795-37-38

  1.  

Мухамадиев Хушбоқ Қодирович

-

“Ўздавнефтгазинспекцияси” Сурхондарё ҳудудий бўлими бошлиғи,

18-Минор сайлов округидан депутат

93-526 04 04; 98-251-04-70; 91-587-67-00

  1.  

Артиқов Абдирашид Заирович

-

Ўзбекистон Республикаси Олий Мажлисининг Инсон ҳуқуқлари бўйича Вакили (омбудсман)нинг Сурхондарё вилоятидаги минтақавий вакили,

19-Оққўрғон сайлов округидан депутат

97-242-16-53

  1.  

Нармурадов Холмамат

-

Термиз тумани “Термиз паррандачилик фабрикаси” масъулияти чекланган жамияти бошқаруви раиси,

20-Янгиобод сайлов округидан депутат

93-790-01-03

  1.  

Собиров Эшқобил Халдарович

-

Музработ тумани фуқароларнинг ўзини ўзи бошқариш органлари фаолиятини мувофиқлаштириш бўйича кенгаш раисининг кексалар ва фахрийлар ишлари бўйича ўринбосари,

21-Халқобод сайлов округидан депутат

93-221-40-37

  1.  

Абдуллаев Искандар Рўзиевич

-

“Сурхондарё ҳудудий электр тармоқлари корхонаси” акциядорлик жамияти касаба уюшма қўмитаси раиси,

22-Музработ сайлов округидан депутат

90-348-40-90

  1.  

Олимов Шерзод Муродуллаевич

-

Ўзбекистон Ёшлар иттифоқи Сурхондарё вилояти Кенгаши раиси вазифасини бажарувчиси,

23-Миршоди сайлов округидан депутат

99-858-43-74

  1.  

Лапасов Рўзи Рашидович

-

Ўзбекистон халқ демократик партияси Олтинсой туман Кенгаши раиси,

24-Қорлиқ сайлов округидан депутат

90-569-10-80

  1.  

Тоғаев Баҳодир Жумаевич

-

Пенсияда,

25-Вахшивор сайлов округидан депутат

91-512-36-00

  1.  

Жўраев Асқарали Чориевич

-

Сариосиё тумани ҳокими,

26-Тўпаланг сайлов округидан депутат

97-477-07-73

  1.  

Бобоев Ахмеджон Боевич

-

Сариосиё тумани халқ таълими бўлими мудири,

27-Тоқчиён сайлов округидан депутат

90-267-98-25

  1.  

Чориев Абдураим Равшанович

-

“Ал-Хаким ат Термизий” ёдгорлик мажмуаси директори,

28-Обизаранг сайлов округидан депутат

93-790-51-15

  1.  

Жафаров Бўриқул Саодатович

-

Сариосиё тумани телекоммуникация боғламаси бошлиғи,

29-Сариосиё сайлов округидан депутат

91-587-78-05

  1.  

Уринов Шухратжон Бекмахматович

-

Термиз тумани ҳокими,

30-Учқизил сайлов округидан депутат

99-675-15-55

  1.  

Сиддиков Машраб Содикович

-

“Сурхондарё таъминбутлаш” масъулияти чекланган жамияти бошқаруви раиси,

31-Намуна сайлов округидан депутат

91-229-07-23

  1.  

Бойхонов Аллаберди Абдулхакимович

-

Термиз тумани “Яздурди бобо” фермер хўжалиги раҳбари,

32-Янгиариқ сайлов округидан депутат

90-520-40-40

  1.  

Гулбоева Саломат Сафаровна

-

Узун тумани фуқароларнинг ўзини ўзи бошқариш органлари фаолиятини мувофиқлаштириш бўйича кенгаш раисининг биринчи ўринбосари,

33-Телпакчинор сайлов округидан депутат

97-244-00-45

  1.  

Шукуров Қурбон Ҳамроевич

-

Узун тумани “Меҳрож” ишлаб чиқариш корхонаси раҳбари,

34-Узун сайлов округидан депутат

91-514-99-96

  1.  

Тошкулов Абдукодир Хамидович

-

Термиз давлат университети ректори,

35-Жончекка сайлов округидан депутат

97-530-71-17

  1.  

Йулдошева Шоира Хасановна

-

Узун қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи ўқув ишлари бўйича бўлим бошлиғи,

36-Файзова сайлов округидан депутат

90-569-63-65

  1.  

Алимов Эркин Жўраевич

-

Музработ тумани ҳокими,

37-Шеробод сайлов округидан депутат

98-368-89-58

  1.  

Хўшбоқов Панжи Шойманович

-

Тошкент давлат Аграр университети Термиз филиали ўқитувчиси,

38-Таллашқон сайлов округидан депутат

94-466-13-65

  1.  

Бозоров Ҳусан Низомиддинович

-

Шеробод иқтисодиёт коллежи директори,

39-Зарабоғ сайлов округидан депутат

99-673-23-86

  1.  

Турсунов Сайпулла Нарзуллаевич

-

Сурхондарё вилояти ҳудудий инновация фаолияти ва технологиялар трансфери маркази директори,

40-Сеплон сайлов округидан депутат

93-639-49-21

91-577-90-50

  1.  

Худойбердиев Шахзод Фарходович

-

Термиз давлат университети талабаси,

41-Ободон сайлов округидан депутат

91-574-94-44

  1.  

Соибназаров Олимжон Исмоилович

-

“Ўзбекинвест” экспорт импорт миллий суғурта компанияси Сурхондарё вилояти филиали директори,

42-Мустақиллик сайлов округидан депутат

91-577-82-15

  1.  

Менгбаев Буран Хуррамович

-

Шўрчи тумани ободонлаштириш бошқармаси бошлиғи,

43-Янгибозор сайлов округидан депутат

91-238-01-99

  1.  

Рахимова Райхон Абдурасуловна

-

“Сурхон тонги” ва “Заря Сурхана” газеталари таҳририяти давлат корхонаси бош муҳаррири,

44-Далварзин сайлов округидан депутат

90-294-37-73

90-247-37-73

  1.  

Жумағулов Чори Пардаевич

-

Сурхондарё вилояти “Халқ йўли” газетаси бош муҳаррири,

45-Янгиҳаёт сайлов округидан депутат

90-519-86-50

  1.  

Абдуллаев Мухиддин Убайдуллаевич

-

“Нуроний” жамғармаси Сурхондарё вилояти бўлими Кенгаши раиси,

46-Гиламбоп сайлов округидан депутат

90-226-48-84

  1.  

Саттаров Норқуват Усанович

-

Қизириқ тумани “Сурхон Чорва замини” фермер хўжалиги раҳбари,

47-Охунбобоев сайлов округидан депутат

91-494-44-43

  1.  

Шоропов Рахмитдин Сидиқович

-

Қумқўрғон тумани “Чорвадор” фермер хўжалиги раҳбари,

48-Боботоғ сайлов округидан депутат

90-992-38-08

  1.  

Мўминова Дилноза Хушбоқовна

-

Қумқўрғон тумани 3-умумий ўрта таълим мактаб ўқитувчиси,

49-Қумқўрғон сайлов округидан депутат

91 583-60-74

  1.  

Рохманов Анвар Сайдуллаевич

-

Термиз шаҳар ҳокимлиги ҳузуридаги хўжалик ҳисобидаги уй-жойдан фойдаланиш ва таъмирлаш бошқармаси бошлиғи,

50-Бошқаҳрамон сайлов округидан депутат

97-786-88-66,
98-272-66-88

  1.  

Дагарова Зулфия Маманазаровна

-

Қумқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси туғруқхона бўлими акушер-гинекологи,

51-Ўзбекистон сайлов округидан депутат

90-645-25-47

  1.  

Иминов Одилжон Каримович

-

Ўзбекистон Республикаси Олий Мажлиси Сенатининг Аграр, сув хўжалиги масалалари ва экология қўмитаси раиси ўринбосари,

52-Дарё порти сайлов округидан депутат

93-171-35-56

  1.  

Вакант

-

53-Саноат сайлов округидан депутат

 

  1.  

Сувонова Дилбар Набиевна

-

Термиз шаҳар 12-сонли “Меҳрибонлик уйи” директори,

54-Темир йўл сайлов округидан депутат

94-516-12-12

  1.  

Арипова Шохида Рахматовна

-

Термиз шаҳар 4-сонли ихтисослаш-тирилган умумтаълим мактаб-интернати директори,

55-Алпомиш сайлов округидан депутат

97-243-06-43

 

 

Фотогалерея
Сўровнома
Сайтимизнинг янги талқини сизга ёқдими?

Богланиш
Янгиликларга обуна булиш
E-mail манзилингизни киритинг ва сайтимизнинг янгиликлари ва фойдали маслахатларини тугридан тугри электрон манзилингиз оркали олинг.